True Manufacturing, TRCB-110-HC, Equipment Stand, Refrigerated Base
SKU #: TRCB-110-HC
Description
?
Specifications
Capacity
(2) 12" x 20" x 4" pans
Horsepower
1/3 hp
Width
110"
Voltage
115v
Area (in)
12" x 20" x 4"